Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

V Hlubočepích skončilo auto v tramvajové trati

Domácí
Navigace poslala řidiče osobního automobilu ve středu večer v pražských Hlubočepích přímo na tramvajový pás. Nehoda se stala po šesté hodině a zhruba na čtyřicet minut omezila provoz, v 19:00 už se tramvaje daly znovu do pohybu. Obešla se bez zranění. „Auto jsme nakonec vytáhli pomocí navijáku,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.