Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Na Branický most se vrátily vlaky, zatím jezdí jen po jedné kolej

Domácí | Zprávy z dráhy
Práce na zdvojkolejnění Branického mostu postoupily do závěrečné fáze. Vlaky tu dnes začaly jezdit po jedné traťové koleji. Dokončení celé stavby a zahájení plnohodnotného provozu plánuje Správa železnic letos v říjnu. Most a navazujíící úsek do Krče jsou důležitou součástí pražské železniční sítě.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.