Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Česká mše vánoční od Jakuba Jana Ryby opět hrála na hlavním nádraží v Praze

Domácí
Předvánoční dopravní shon na pražském Hlavním nádraží oživila jako již tradičně Česká mše vánoční od Jakuba Jana Ryby. Spontánní akce, která vznikla před téměř dvaceti lety, si během let vybudovala mezi lidmi velkou oblibu, i letos se jí zúčastnily stovky pražanů a náhodných cestujících.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.