Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

ČEZ má špičkové manažery, hájil odměny Skopeček. Neobhajitelné, opáčil Fiala

Domácí
Milionové odměny pro představenstvo energetické společnosti ČEZ jsou podle ekonomického experta vládní ODS Jana Skopečka v pořádku. „Špičkovou instituci vedou špičkoví manažeři, kteří mají vysoké odměny,“ uvedl v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. „I já si přeju, aby ČEZ měl skvělé manažery. Nemluvím o platech, ale odměny jsou neobhajitelné,“ odmítl argumenty Radim Fiala z opoziční SPD. Milionové odměny pro představenstvo energetické společnosti ČEZ jsou podle ekonomického experta vládní ODS Jana Skopečka v pořádku. „Špičkovou instituci vedou špičkoví manažeři, kteří mají vysoké odměny,“ uvedl v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. „I já si přeju, aby ČEZ měl skvělé manažery. Nemluvím o platech, ale odměny jsou neobhajitelné,“ odmítl argumenty Radim Fiala z opoziční SPD.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.