Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Do Prahy vezou muže s podezřením na ebolu, přijme ho Bulovka

Domácí
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) ve středu vystoupil na brífinku k převozu amerického lékaře s podezřením na nákazu ebolou do Česka. Pacient podle ministerstva zdravotnictví transportují speciálním letadlem v uzavřeném biologickém boxu a následně hospitalizují ve Fakultní nemocnici Bulovka v Praze.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.