Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Green Deal, nebo greenwashing? Aktivisté upozornili na problematické sponzory

Domácí
Ekologičtí aktivisté dnes před technologickým centrem UMPRUM v Praze, kde se koná takzvaný Green Deal Summit – konference o Zelené dohodě, udržitelnosti a energetice, protestovali proti prodloužení těžby uhlí v Česku v hnědouhelném lomu Bílina na Teplicku. Chtěli upozornit na údajně problematické chování společnosti ČEZ, Komerční banky a nedostatky národního energeticko-klimatického plánu.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.