Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Gymnasta si zacvičil na nejvyšší stavbě Česka

Domácí
Petr Hulk leze po komínech a stožárech už osm let. Na jejich vrcholu se však nekochá okolím, ale cvičí, a to bez jakéhokoliv jištění. Extrémní koníček Petra naplňuje, podle jeho slov teprve až nahoře cítí, že žije. Nyní si rodák z Brna splnil svůj sen a zacvičil si na nejvyšší stavbě Česka, kterou je vysílač v Liblicích.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.