Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Japonská oštěpařka přivezla zlato domů, do Domažlic

Domácí
Vedení města Domažlice v pondělí slavnostně přivítalo před radnicí olympijskou vítězku v hodu oštěpem Haruku Kitaguči a jejího trenéra - domažlického rodáka Davida Sekeráka. „Olympiáda byla v době Chodských slavností, kterých si nemohli užít, pozvali jsme tedy dudáckou kapelu na radnici,“ uvedl starosta Stanislav Antoš

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.