Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Koupil od města kino za 100 tisíc, prodal za sedm milionů

Domácí
V městečku Lom na Mostecku řeší prodej bývalého městského kina. Manžel tehdejší starostky ho koupil za pouhých 100 tisíc s tím, že v něm bude sportovní centrum, kde budou senioři a školáci hrát badminton či tenis zadarmo. Místo toho ho za sedm milionů prodal firmě, která tam vyrábí reklamní předměty. Současné vedení radnice podalo žalobu k soudu, aby kino získalo zpátky. Bývalá starostka v tom vidí politický boj.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.