Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Místo hamburgerů bude na odpočívce nabíječka. Plán zhatil nedostatek vody

Domácí
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) kvůli nedostatku pitné vody vzdalo plánovanou stavbu dvou restaurací na dálniční odpočívce v Dolní Rovni na Pardubicku. Pozemky tak v budoucnu využije pro jiné účely.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.