Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Moravskoslezským hejtmanem se stal opět Bělica z ANO

Domácí
Už třetí volební období povede Moravskoslezský kraj hnutí ANO, jeho dominance navíc stále roste. Na dnešním ustavujícím krajském zastupitelstvu se potvrdila dohodnutá kolice ANO s SPD a hnutím PRO. Hejtmanem se stal Josef Bělica z ANO, který kraj vede už od letošního dubna.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.