Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Motorista Šťastný zahájil kampaň. Jsme pro tradiční rodinu, řekl

Domácí
Bývalý poslanec a šéf pražské ODS Boris Šťastný zahájil kampaň do senátních voleb. Do obvodu číslo 17 v městské části Praha 12 kandiduje ve společné koalici hnutích Motoristé sobě a ANO se sloganem „Vezmeme si Senát zpátky!“ Podle Šťastného nová vláda cenzuruje občany, kteří jsou pak veřejně uráženi.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.