Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Na ortel čekali týdny, dům zničený povodní zbourali

Domácí | Povodně 2024
V domě v Šumperské ulici, která se stala symbolem ničivých zářijových povodní v Jeseníku, bydlí více než půlstoletí. Když se v sobotu ráno demoliční četa pustila do práce a bagr začal stavení bourat, truchlili tak napůl, bylo to pro ně i malé vítězství.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.