Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

V Liboci se po týdnu opět srazilo auto s vlakem

Domácí | KRIMI
Na přejezdu v Liboci v Praze 6 se v pátek srazilo osobní auto sdílené dopravy s vlakem. Na místě zasahují složky IZS. Drážní hasiči z vozidla vyprostili zraněného řidiče, kterého zdravotníci odvezli do nemocnice. Ve vlaku nikdo zraněný nebyl. Na stejném přejezdu došlo ke střetu už minulý týden.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.