Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Staroměstský orloj přišel o čtyři sochy. Musí se opravit

Domácí
V pondělí ráno začala demontáž spodních soch ze Staroměstského orloje z důvodu renovace odlupujícího se barevného nátěru. Restaurátoři čtyři sochy ze spodní řady odvezli do dílen. Až bude jejich obnova dokončena, budou pokračovat v restaurování soch v horní řadě. Práce by měly být hotové letos na podzim.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.