Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pokud nechceme doma jen nadávat, měli bychom chodit k volbám, řekl Pavel

Domácí | Volby 2024
Prezident Petr Pavel po volbě ve druhém kole senátních voleb řekl, že pokud lidé jen nechtějí nadávat doma, pak by měli chodit k volbám a starat se o to, co kandidáti nabízejí. Do budoucna by podle hlavy státu mohly být volby pouze jednodenní a mělo by být možné hlasovat i elektronicky. Účast voličů je totiž velmi nízká, před polednem to bylo mezi 10 a 15 procenty, což atakuje historické minimum pro 2. kolo voleb do Senátu.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.