Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pojďmě znovu jednat v pondělí a bez jakýchkoliv podmínek, řekl Svoboda

Domácí | Volby 2022
Na pražském magistrátu proběhlo první povolební jednání mezi zástupci koalice SPOLU v čele s Bohuslavem Svobodou a primátorem hl.m. Prahy, Zdeňkem Hřibem /Piráti/. Ke shodě zatím nedošlo. Jednání by mělo pokračovat v pondělí.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.