Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Nebyl to dobrý rok, řekl v poselství prezident Zeman

Domácí
Nebyl to dobrý rok, prohlásil prezident Miloš Zeman ve vánočním poselstvím. Kritizoval „afghánský Mnichov“ i Green Deal, jehož přirovnal k zelenému náboženství, a znovu podpořil i povinné očkování proti covidu. „Musíme se vyvázat ze zeleného údělu pro Evropu, který je hlavním důvodem růstu cen energií," řekl Zeman.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.