Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

V Radotíně slavnostně otevírali nové železniční nádraží

Domácí | Zprávy z dráhy
Ukončení přestavby nádražní budovy v Praze-Radotíně se účastnil ministr dopravy Martin Kupka i generální ředitel Správy železnic Jiří Svoboda.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.