Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Všichni jsme dělali chyby, v nemocnicích i na ministerstvu, řekl k řešení coronavirové krize ředitel Motola Ludvík

Domácí
Ředitel Fakultní nemocnice Motol v Praze a kandidát do Senátu Miloslav Ludvík o novém ministru zdravotnictví, ale i o tom, kde se při řešení coronavirové krize udělaly chyby.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.