Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Senát je jen odkladiště politiků, řekl prezident Zeman

Domácí | Volby 2022
Prezident Zeman označil Senát za odkladiště politiků. „Senát je nejenom zbytečná, ale také škodlivá instituce,“ zaútočil Zeman na horní komoru parlamentu v nedělní debatě na Primě a CNN Prima News. „Nikomu nevnucuji tento svůj názor, ale Senát považuji za dobře placené odkladiště,“ řekl prezident.
video: Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News
Články s tímto videem na iDNES.cz Sdílet video

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.