Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Vážený pane předsedo vlády, milý Vítku, pobavil Fiala sněm STAN

Domácí
Pozoruhodným přeřeknutím pobavil volební sněm hnutí STAN premiér a předseda ODS Petr Fiala. „Vážený pane předsedo vlády, milý Vítku,“ zahájil Fiala svůj projev na sněmu STAN a hned se zarazil. I když to zjevně bylo nevědomé přeřeknutí, vzbudil tím Fiala pozornost.
video: Starostové a nezávislí
Články s tímto videem na iDNES.cz Sdílet video

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.