Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Nechceme se vracet do doby papírové, řekl ministr. Vláda řeší stavební řízení

Domácí
Vláda Petra Fialy určí, jak bude stát postupovat v digitalizaci stavebního řízení, kvůli níž byl odvolán ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš. Z vlády se pak rozhodli Piráti odejít. Kabinet rozhodne, zda se bude pokračovat ve vývoji nynějšího systému, nebo zda Bartošova digitalizace skončí v koši a začne se od začátku, včetně zadání nové soutěže na dodavatele. Nový ministr pro místní rozvoj za STAN Per Kulhánek ale dal při příchodu na jednání vlády najevo, že nechce, aby vše, na čem bývalý ministr dělal, zahodila.
video: iDnes.tv, Josef Kopecký
Články s tímto videem na iDNES.cz Sdílet video

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.