Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Ústečtí muzejníci vyjmuli vzkaz z uzavřené lahve z roku 1968

Domácí
Ústečtí muzejníci vyjmuli vzkaz z uzavřené a zavoskované lahve, který po okupaci vojsk v roce 1968 Ústečané posílali po Labi do Německa. Lahev našel nedávno Vít Polák při vyklízení bytu svého zemřelého otce a daroval ji muzeu jako příspěvek do aktuální výstavy „Flaška“ o výrobě obalového skla.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.