Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pražští zastupitelé zahájili stavbu Dvoreckého mostu

Domácí
Primátor Prahy Zděnk Hřib, pražský zatupitel Adam Scheinherr s kolegy zahájili stavbu dlouho očekávaného Dvoteckého mostu. „Je to od roku 1951 první most v Praze na novém místě postavený pro tramvajovou dopravu,“ komentoval Scheinherr zahájení stavby.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.