Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Žena přišla na brněnské zastupitelstvo se sovětskou vlajkou

Domácí
Žena přišla na úterní brněnské zastupitelstvo se sovětskou vlajkou. Policie případ řeší kvůli podezření na propagaci nacismu. Událost se stala jen pár dnů před začátkem sudetoněmeckého sjezdu v Brně.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.