Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Oběti sovětské okupace v roce 1968 mají svůj první pomník

Domácí
Oběti prvních týdnů sovětské okupace v roce 1968 mají svůj vůbec první pomník. Připomíná je nová a více než tunová plastika z bronzu od sochaře a malíře Jiřího Sozanského, která nyní čeká na své umístění. Její součástí jsou třeba i zbytky sovětské munice. Zájemci dílo mohou vidět na výstavě v zastřešeném atriu Armádního muzea Žižkov, o dalším umístění se jedná.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.