Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Budu vraždit. Deváťák plánoval masakr ve své škole

Krimi | KRIMI
Na jeden rok poslal v úterý Krajský soud v Ústí nad Labem do vězení bývalého žáka základní školy v děčínské části Březiny, jenž letos v únoru vyhrožoval, že ve škole bude vraždit. Zároveň mu uložil ochranné psychiatrické léčení. Mladík tehdy ve škole navštěvoval devátou třídu. S ohledem na jeho věk mu hrozil trest od jednoho roku do pěti let. Rozsudek není pravomocný.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.