Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Lebku svaté Zdislavy se podařilo dostat z betonu

Krimi | KRIMI
Lebku svaté Zdislavy odcizenou v úterý z baziliky v Jablonném v Podještědí se expertům podařilo úspěšně vyjmout z betonu. Relikvie je zachovalá, nyní ji čekají další restaurátorské práce. Podle děkana farnosti v Jablonném byl ostatek světice zalit betonem do kbelíku.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.