Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Kněz stál u oltáře a alarm byl vypnutý, řekl ke krádeži lebky svaté Zdislavy děkan

Krimi | KRIMI
Ve včerejších večerních hodinách někdo odcizil lebku svaté Zdislavy z baziliky v Jablonném v Podještědí. Lebka nevyčíslitelné hodnoty byla uložená ve vitríně pod alarmem, ten byl ale vypnutý. Tamní představený a dominikánský děkan Pavel Maria Mayer popsal, že to bylo kvůli bohoslužbě, která v tu chvíli začínala.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.