Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Manželovi nejdřív podala otrávenou svíčkovou, pak ho pobodala

Krimi | KRIMI
Se souhrnným 15letým trestem vězení odešla od pardubické pobočky Krajského soudu v Hradci Králové třicetiletá Michaela M., která loni v říjnu v pardubických Polabinách po hádce napadla nožem svého o čtyři roky staršího manžela, se kterým se tou dobou rozváděla. V minulosti se ho už jednou pokusila otrávit jídlem, za to jí Vrchní soud v Olomouci v týdnu potvrdil osmiletý trest.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.