Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Opilý muž nezvládl jízdu na elektrokoloběžce

Krimi | KRIMI
Ve středu 24. srpna jel třiačtyřicetiletý muž z Chebska krátce po 20. hodině v Mariánských Lázních na elektrické koloběžce. Ve směru na obec Drmoul nezvládl řízení, po chvilce kličkování a jízdy do protisměru ze stroje spadnul.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.