Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Soud zpřísnil opilému řidiči trest za nehodu, při které zemřely dvě děti

Krimi | KRIMI
Na osm a půl roku vězení zpřísnil olomoucký krajský soud trest Josefu Ondrýskovi, který na jaře zavinil v opilosti tragickou nehodu na okraji Olomouce. Zemřely při ní dvě děti v jiném autě a další tři lidé včetně viníka utrpěli zranění. Okresní soud muže původně poslal za mříže na 6,5

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.