Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Vandal strhl z památníku americkou vlajkou a pak vztyčil pravici

Krimi | KRIMI
Vlajka Spojených států amerických u pomníku Díky, Ameriko! v Plzni se stala terčem vandala. Neznámý muž ji strhl a poté, co odcházel pryč, zvedl pravou pravou ruku nad hlavu. Vše zaznamenal městský kamerový systém.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.