Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Zloději se vloupali do směnárny, ujeli na koloběžkách

Krimi | KRIMI
Ve středu 20. května přijala policie oznámení, že ráno pachatelé vnikli do směnárny, z které odcizili finanční hotovost převyšující milion korun. Kriminalisté začali na případu pracovat a zjistili, že muži přijeli k obchodnímu domu na elektrokoloběžkách.

Další videa

00:54

Genie

Technika
10. 6. 2026 0:06
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.