Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Mladík dostal za vraždu 20 let. "Snažil se ždímat slzy, ale nevyždímal," všimla si žalobkyně

Krimi | Soudy
Na dvacet let do věznice se zvýšenou ostrahou poslal v pondělí Městský soud v Praze mladíka, který podle obžaloby udusil svou expartnerku, její tělo pak zabalil do igelitu a ukryl. Poté měl vybral z jejího účtu milion korun a na sociálních sítích vytvářet dojem, že dívka někam odjela.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.