Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Na jaře se lidé semkli, teď ztratili optimismus, říká šéfka linky důvěry

Rozstřel | Koronavirus
S druhou vlnou koronavirové pandemie přišla celá řada restrikcí. Navíc v období sychravého podzimu, který nám na síle a optimismu zrovna nepřidává. „Lidé jsou vyčerpaní, unavení, mají méně sil i optimismu, než měli na jaře, uvedla v rozhovoru pro pořad Rozstřel, který jsme natáčeli po Skypu, Jitka Gryga Medřická, vedoucí Pražské linky důvěry.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.