Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Vypínání 3G Proč se v roce 2021 začnou v Česku vypínat 3G sítě

Společnost
Tuzemští mobilní operátoři se letos začnou loučit s 3G technologií. Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS) v ilustrativním videu vysvětluje, proč tomu tak je. V Česku používané datové sítě v něm přirovnává k řece o třech proudech.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.