Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

„Bod je málo, měli jsme na výhru,“ řekl trenér Jílek

Sport
Spousta faulů i strkanic, ještě víc soubojů, fotbalu minimum a góly žádné. Souboj o třetí místo ukázal obvyklý obrázek ve Fortuna lize, Sparta ani v závěrečném podzimním kole nepřekročila svůj stín a v Ostravě jen remizovala. Třetí tak přezimuje Jablonec.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.