Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Autobusy jezdí v Praze pravidelně přesně století

Technika | Před 100 lety
Před sto lety, 21. června 1925, vyjely do ulic Prahy první dva autobusy Elektrických podniků hlavního města. Pravidelná linka spojila Vršovice se Záběhlicemi a odstartovala éru městské autobusové dopravy, která dnes tvoří páteř systému MHD v metropoli.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.