Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Elektrifikujte Wilsonovo nádraží, vyzývali před 100 lety zaměstnanci ministra železnic

Technika | Před 100 lety
Ministerstvo železnic začalo před 100 lety aktivně řešit stav ovzduší na pražském Wilsonově, tedy dnešním Hlavním nádraží. Provoz parních lokomotiv už byl natolik neúnosný, že se vážně začala plánovat elektrifikace nejdůležitějšího nádraží v republice.
video: Reuters, Wikimedia, iDNES.cz
Články s tímto videem na iDNES.cz Sdílet video

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.