Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Země nikoho. I po šesti letech sužovaly Francii následky Velké války

Technika | Před 100 lety
Deset let po začátku a necelých šest let po konci Velké války byla severní Francie stále zpustošena. Jen desetinu území, na kterém se čtyři roky válčilo s Německem, dokázala dát Francie do pořádku.
video: Reuters, Wikimedia, iDNES.cz
Články s tímto videem na iDNES.cz Sdílet video

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.