Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

„Zmutovaní“ norci děsí Dánsko, hromadně je vybíjí

Zahraniční | Koronavirus
Dánsko se kvůli mutaci viru SARS-CoV-2 rozhodlo vybít všechny chovné norky v zemi v obavách, že by nový kmen koronaviru v případě přenosu na člověka mohl snížit účinnost nyní vyvíjených budoucích vakcín. Tisíce norků tak putují do hromadných hrobů.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.