Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Hantavirus na výletní lodi: pochybení poslalo 12 zdravotníků do karantény

Zahraniční
V karanténě skončilo 12 zaměstnanců nizozemské nemocnice, kteří ošetřovali pacienta nakaženého hantavirem z evakuované výletní lodi MV Hondius. Loď, ze které úřady na španělském ostrově Tenerife cestující a část posádky evakuovaly, nyní míří do nizozemského Rotterdamu.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.