Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Město v plamenech: Stovky Keňanů vyšly do ulic kvůli obavám z eboly

Zahraniční
Stovky lidí v pondělí pochodovaly ulicemi Nanyuki v Keni, pálily pneumatiky a blokovaly silnice. Protestovali proti plánům USA zřídit na nedaleké vojenské základně karanténní zařízení pro osoby s ebolou, které by pečovalo o Američany vystavené viru.

Další videa

00:54

Genie

Technika
10. 6. 2026 0:06
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.