Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Nepokoje v Los Angeles. Trump vyslal Národní gardu

Zahraniční
Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa v noci na neděli oznámila, že v Los Angeles nasadí 2000 příslušníků Národní gardy, píše agentura Reuters. Nejnovější vývoj přichází na pozadí druhého dne střetů mezi policií a lidmi demonstrujícími proti raziím imigračního úřadu. Ministr obrany Pete Hegseth následně promluvil o možnosti nasazení námořní pěchoty v případě potřeby.

Další videa

00:54

Genie

Technika
10. 6. 2026 0:06
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.