Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

V Mnichově začal Oktoberfest, koná se nehledě na pandemii

Zahraniční
Mnichovský primátor Dieter Reiter dnes v poledne naražením prvního sudu piva zahájil 187. ročník Oktoberfestu, jednoho z nejslavnějších pivních festivalů světa. Svátek piva, který potrvá do 3. října, se koná ve stínu pandemie nemoci covid-19. To ale očividně návštěvníky neodradilo stejně jako chladné počasí a mrholení, protože do dějiště festivalu na Tereziánské louce zamířily tisíce lidí hned po otevření areálu krátce po deváté hodině.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.