Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Ozbrojenci zaútočili na vládní budovu v Kábulu

Zahraniční
U jedné z vládních budov v afghánské metropoli Kábulu sebevražedný útočník odpálil výbušninu umístěnou v automobilu, načež se na místě začalo střílet a do budovy vtrhli útočníci vyzbrojení samopaly i výbušninami a začali odtud ostřelovat sousední domy. Ozbrojenci zadrželi řadu civilistů jako rukojmí, bezpečnostní složky se nyní snaží situaci dostat pod kontrolu.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.