Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Parťáci z Beatles se opět objevili společně na pódiu

Zahraniční
Paul McCartney a Ringo Starr se opět objevili spolu na pódiu. V rámci závěrečného koncertu z McCartneyho turné v londýnské O2 Areně bývalí parťáci z Beatles zahráli dvě pecky z repertoáru legendární kapely. Dvaaosmdesátiletý McCartney rovněž během večera zahrál na kytaru, kterou nedržel více než 50 let.
video: Sociální síť X/@neptunestardust
Články s tímto videem na iDNES.cz Sdílet video

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.