Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

První doktorku práv získalo Československo před 100 lety

Zahraniční | Před 100 lety
19. prosince 1922 získalo Československo svou první doktorku práv. Titul JUDr. tehdy oficiálně obdržela Anděla Kozáková Jírová, která se později stala úplně první notářkou v Evropě.
video: iDNES.tv, Reuters, lidovky.cz, Wikimedia
Články s tímto videem na iDNES.cz Sdílet video

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.